Personel

mgr Dorota Dowgiel
doradca ds. HIV/AIDS

Dorota Dowgiel – położna, absolwentka Pedagogiki Resocjalizacyjnej, studentka Pracy Socjalnej, certyfikowana doradczyni ds. HIV/AIDS. Studentka Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt. Współprowadząca grupę wsparcia GSD w Lambdzie Warszawa i grupę wsparcia dla osób transpłciowych i ich rodzin Trans-fuzji w Krakowie.

mgr Joanna Głogowska
doradca ds. HIV/AIDS

Joanna Głogowska – mgr biologii, specjalista w zakresie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, certyfikowany doradca ds. HIV/AIDS, kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu, wykładowca w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu.

mgr Mariusz Kozak
doradca ds. HIV/AIDS

Mariusz Kozak – absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, ukończył licencjat z wyróżnieniem jako doradca socjalny na wydziale pedagogiki, kierunek praca socjalna. Obecnie jest studentem II roku studiów pedagogicznych II stopnia o profilu poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne (praca magisterska „Dyskryminacja osób zakażonych wirusem HIV w Polskim społeczeństwie”).Certyfikowany doradca ds. HIV/AIDS, posiada kwalifikacje do prowadzenia poradnictwa okołotestowego w zakresie HIV/AIDS.
Od kilku lat jest członkiem Stowarzyszenia Sieci PLUS w Warszawie zajmującego się osobami żyjącymi z HIV/AIDS. Brał udział w międzynarodowych konferencjach „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie” z okazji światowego dnia AIDS w Warszawie. Od kilku lat uczestniczy w corocznych ogólnopolskich spotkaniach osób żyjących z HIV/AIDS organizowanych przez Stowarzyszenie Sieci PLUS. Uczestniczył w seminarium „Wprowadzenie do poradnictwa socjodynamicznego Vance’a Peavy’ego”, zorganizowanego w ramach Projektu „Nowa perspektywa doradztwa zawodowego”. Uzyskał certyfikat poświadczający uczestnictwo w Naukowym Seminarium Poradoznawczym Horyzonty Pomagania, tytuł: Pytania o rezyliencję? Poszukiwanie. Doświadczenie. Pomaganie.
Obecnie pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej we Wrocławiu.
 

mgr Marzena Michałowska
koordynator, diagnosta laboratoryjny

Marzena Michałowska – mgr ekonomii, technik analityki medycznej.

 

You may also like...

projekt i wykonanie strony www.liczi.pl
Inne badania