STIPnet

STIPnet to program bezpłatnych badań na obecność wirusa HIV, wirusa zapalenia wątroby typu A (HAV), B (HBV) i C (HCV) oraz badania w kierunku kiły, a także innych chorób przenoszoznych drogą płciową, jak CT (Chlamydia trachomatis), NG (Neisseria gonnorhoeae), MG (Mycoplasma genitalium) i LGV (Lymphogranuloma venereum).

Program prowadzony jest we Wrocławiu przez Wrocławskie Centrum Zdrowia SP ZOZ we współpracy z Institute for HIV Research, University Hospital, University Duisburg-Essen w Niemczech.

Uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnego wykonania wszystkich badań aż 5 razy w ciągu roku (co kwartał), a także bezpłatne porady na temat zmniejszania ryzyka zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Badana dedykowane są dla miewających kontakty seksualne bez prezerwatywy, niezakażonych wirusem HIV:

– mężczyzn uprawiających sex z mężczyznami (MSM),
– kobiet transpłciowych (TGW – transgender women),
– mężczyzn transpłciowych (TGM – transgender men),
– osób interseksualnych.

w wieku 18-55 lat.

Od uczestników będą pobrane wymazy, próbki krwi i moczu, a wyniki badań dostępne będą już po około 3 dniach roboczych.

Udział w badaniu jest bezpłatny.

Sprawdź, czy spełniasz kryteria udziału w programie, odpowiadając na 11 pytań, które znajdziesz pod linkiem: http://stipnet.eu/eligibility-quiz-polish

UWAGA: W związku z dużym zainteresowaniem programem STIPnet, dostępność badań została ponownie przedłużona! Do udziału w programie przyjmujemy do 31 lipca 2021 roku!

Zadzwoń i umów się na wizytę w dogodnym terminie: tel. +48 601 070 743

e-mail: podwale.siedem7@gmail.com

 

You may also like...

projekt i wykonanie strony www.liczi.pl
Inne badania